KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Gunnar Norrman • Anders Zorn
1014 Etsning
Utrop: 15.000 kr
27 maj kl 19:14 -
1011 Etsning
Utrop: 3.000 kr
27 maj kl 19:22 -
9032 Torrnålsgravyr
Utrop: 800 kr
27 maj kl 18:56
1014 Etsning
Anders Zorn (1860-1920), Sverige. 1897. Signerad med blyerts, porträtt av Carl Larson. Bladets mått: 28x19 cm, yttermått inklusive ram: 41x27 cm
Utrop: 15.000 kr
27 maj kl 19:14
- Metropol Tipsar
1011 Etsning
Utrop: 3.000 kr
27 maj kl 19:22 -
1014 Etsning
Utrop: 15.000 kr
27 maj kl 19:14